ds auto sp zoo - Produkty, oferty, nowości

Nowości

Skup katalizatorów-skup filtrów dpf-skup ceramiki

16 dni temu

Katalizatory Chrzanów-D S AUTO

 

Oszczędność czasu

Wieloletnie doświadczenie firmy sprawia, że jesteśmy w stanie rzetelnie wycenić każdy katalizator w kilka sekund. Prowadzimy szybką wycenę katalizatorów, przeprowadzoną na postawie zdjęcia przesłanego telefonem lub poprzez e-mail. Wycena katalizatorów w różnych skupach, często oddalonych od siebie jest stratą czasu, na którą nie możemy pozwolić naszym Klientom. Szybka i kompleksowa wycena katalizatorów to wyróżnik naszej firmy.

Pomoc przy sprzedaży

Znajomość rynku oraz procedur pozwala nam na kompleksową pomoc prawną przy wypełnianiu oraz kompletowaniu dokumentów, niezbędnych przy sprzedaży katalizatorów. W ramach sprzedaży używanych katalizatorów, oferujemy Państwu bezpłatne wycięcie monolitu. Od razu po dokonaniu transakcji, nasi Klienci otrzymują płatność gotówką, aby zminimalizować czas oczekiwania na zapłatę oraz zapewnić Państwu bezpieczeństwo współpracy .

Recykling katalizatorów

W 2013 r do produkcji katalizatorów zużyto ok. 37% wyprodukowanej platyny, 76,9% palladu i 79,6% rodu, zatem ich recykling jest pożądany ze względów ekonomicznych i ekologicznych. Uzyskanie 1 kg platyny wymaga wydobycia ok. 150 ton rudy z głębokości 1000 m. Wydobytą rudę poddaje się mieleniu, sortowaniu i obrobieniu metodami pirometalurgicznymi i hydrometalurgicznymi. Z 2 ton starych katalizatorów uzyskuje się ok. 1-3 kg platyny. Biorąc pod uwagę ogromną liczbę pojazdów poruszających się na świecie po drogach (już w 2010 przekroczyła ona 1 bilion) oraz fakt, że przeciętna trwałość katalizatorów to ok. 80 tys. km, czyli ok. 4 lat, można wnioskować, że coraz większa liczba tego typu zużytych reaktorów będzie wymagała zagospodarowania Jednak ilości platynowców pochodzących z odzysku są wciąż niewystarczające, jedynie 36% wyprodukowanej w roku 2012 platyny(175 ton) pochodziło z recyklingu. Jak z tego wynika ogromna ilość pieniędzy zainwestowana w budowę katalizatorów trafia na złomowiska

Artykuł

Skup katalizatorów-skup filtrów dpf-skup ceramiki

16 dni temu

SKUP I WYCENA KATALIZATORÓW

 

DS. auto to firma oferująca skup katalizatorów, usługę mielenia monolitu w młynach kulowych oraz bezpłatnego wycinania monolitu z katalizatorów. Bogate doświadczenie i wieloletnia obecność na rynku pozwala nam świadczyć usługi skupu i recyklingu katalizatorów na najwyższym poziomie. Na naszej stronie dowiecie się Państwo jak wycenić katalizator oraz dlaczego warto skorzystać z naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu.

Dlaczego katalizatory Chrzanów?

Doświadczenie

Katalizatory Chrzanów to sprawdzony i pewny partner biznesowy. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy wszystko na temat skupu katalizatorów oraz ich rzetelnej wyceny. Klienci naszej firmy mają gwarancję fachowej obsługi oraz doradztwa w zakresie skupu używanych katalizatorów. Współpracujemy jedynie z profesjonalistami, którzy doskonale znają się na swoim fachu