"STASZYŃSKA" BRAMY Magdalena Staszyńska - Produkty, oferty, nowości

Nowości

OPTYMALNE DOPASOWANIE - nieszablonowe rozwiązania !

10 miesięcy temu

Szeroki asortyment produktów umożliwia dostosowanie bram, nawet w najbardziej nietypowych obiektach przemysłowych o różnorodnym przeznaczeniu. Proponujemy nieszablonowe rozwiązania, uwzględniając indywidualne potrzeby Klientów, jak i wymagania techniczne budynku.

Nasz doradca techniczny pomoże dobrać najodpowiedniejsze rozwiązanie. W celu umówienia się na konsultację bądź pomiary zapraszamy do kontaktu. 

 

www.staszynska.pl ; biuro@staszynska.pl
Tel.: 74/ 660-63-19 ; Tel. Kom.: 535-928-334 ; 793-796-209
Pomiary. Doradztwo. Transport. Montaż. Serwis. Przegląd. Automatyka. Bramy Segmentowe. Bramy Szybkobieżne. Systemy przeładunkowe.
 

Artykuł

Jaką bramę wybrać do myjni

3 miesięcy temu

Jaką bramę wybrać do myjni ?

 

Jaką bramę wybrać do myjni ? 

Brama segmentowa to inwestycja na lata. Dlatego też, przed zakupem należy zwrócić szczególną uwagę na jej zastosowanie oraz charakter obiektu, w jakim dana brama będzie funkcjonować.

W zależności od warunków panujących w poszczególnych obiektach - należy zastosować optymalne rozwiązania, w celu zapewnienia bezawaryjnej, płynnej oraz bezpiecznej pracy bramy. 

Nietypowe obiekty, jak np. myjnie samochodowe - to bez wątpienia miejsca, w których panuje specyficzne środowisko. Bramy segmentowe zamontowane w w/w obiektach, wystawione są na stałe działanie czynników zewnętrznych m.in.:

  • podwyższona wilgotność powietrza
  • działanie wszelkich środków czystości
  • bezpośredni kontakt z bieżącą wodą
  • inne substancje chemiczne, wykorzystywane w myjniach

Brama segmentowa w wersji INOX

W tym przypadku, kluczowym elementem jest dobór odpowiedniego doposażenia w wersji INOX. Wyposażenie dodatkowe, wykonane jest z wysokojakościowej stali nierdzewnej, odpornej na wspomniane czynniki zewnętrzne. Właściwości antykorozyjne elementów  sprawiają, iż brama stanowi optymalny wybór dla myjni samochodowych

Biorąc po uwagę szczególne środowisko pracy panujące w myjniach samochodowych, jak i możliwość np.:  zwiększonej ilość cykli  ( otwarcie – zamknięcie ) -  niezbędnym jest regularne wykonywanie okresowych przeglądów technicznych bramy, w celu monitorowania stanu jej działania. Przestrzeganie zaleceń Producenta, jak i wykonywanie przeglądów w odpowiednich terminach, pozwalają na wydłużenie okresu eksploatacji a także zapewnienie bezawaryjnej i bezpiecznej pracy bramy.

Przegląd techniczny bram

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, jednocześnie zachęcamy do umówienia się na spotkanie z naszym Doradcą Technicznym.

 

Drzwi serwisowe - przejściowe w bramach

10 miesięcy temu

 

DRZWI SERWISOWE - PRZEJŚCIOWE

Furtki w bramach zapewniają sprawną komunikację, bez konieczności otwierania całego płaszcza bramy. 
Furtki dostępne w nietypowych wymiarach na indywidualne zamówienie.

Oferujemy drzwi w opcjach:
- niskoprogowe
- bezprogowe
- prawe
- lewe
- i inne na zapytanie;

Standardowe drzwi serwisowe wyposażone są w samozamykacz, zamek zapadkowy z wkładką patentową oraz okucia aluminiowe. W przypadku bramy otwieranej elektrycznie fustka doposażona jest o mikrowyłącznik, który w przypadku niedomkniętej furtki, uniemożliwia otwarcie bramy. Instnieje możliwość doposażena drzwi o dodatkowe opcje na zapytanie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami na stronie www.staszynska.pl oraz za posrednictwem portali społecznościowych.

www.staszynska.pl ; biuro@staszynska.pl
Tel.: 74/ 660-63-19 ; Tel. Kom.: 535-928-334 ; 793-796-209
Pomiary. Doradztwo. Transport. Montaż. Serwis. Przegląd. Automatyka. Bramy Segmentowe. Bramy Szybkobieżne. Systemy przeładunkowe.

Panoramiczne bramy aluminiowe

10 miesięcy temu

ALUMINIOWE BRAMY PRZESZKLONE

Panoramiczne bramy aluminiowe to nowoczesne wzornictwo oraz unikalny wygląd. Przeszklenia są idealnym rozwiązaniem przy obiektach wymagających naturalnego oświetlenia wnętrz, jak i możliwości obserwowania przestrzeni zewnętrznej. Dodatkowym atutem jest zapewnienie zwiększonej oszczędności energii.

Oferujemy szeroku wybór kompozycji oraz typów przeszkleń m. in.: przezroczyste, mleczne, satynowe, przydymione, szare, brązowe, lustro weneckie, mat, połysk, jak i inne na zapytanie. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą,

www.staszynska.pl ; biuro@staszynska.pl
Tel.: 74/ 660-63-19 ; Tel. Kom.: 535-928-334 ; 793-796-209
Pomiary. Doradztwo. Transport. Montaż. Serwis. Przegląd. Automatyka. Bramy Segmentowe. Bramy Szybkobieżne. Systemy przeładunkowe

Prowadzenia bram segmentowych - sposób montażu przy trudnych obiektach

10 miesięcy temu

Dobór odpowiedniego systemu prowadzeń, umożliwia w 100% na wykorzystanie przestrzeni, jednocześnie ułatwiając ruch wewnątrz pomieszczeń / hal. 

Dysponujemy wszelkimi rozwiązaniami do zamontowania bram, nawet w najbardziej nietypowych obiektach. Poniżej przedstawiamy również poszczególne systemy prowadzeń bram :
- Prowadzenie standardowe
- Prowadzenie niskie
- Prowadzenie niskie uwzględniające pochylenie dachu
- Prowadzenie normalne uwzględniające pochylenie dachu
- Prowadzenie pionowe
- Prowadzenie pionowe z obniżonym wałem
- Prowadzenie wysokie
- Prowadzenie wysokie uwzględniające pochylenie dachu

W celu umówienia się na spotkanie z Doradcą Technicznym, zapraszamy do kontaktu.

www.staszynska.pl ; biuro@staszynska.pl
Tel.: 74/ 660-63-19 ; Tel. Kom.: 535-928-334 ; 793-796-209
Pomiary. Doradztwo. Transport. Montaż. Serwis. Przegląd. Automatyka. Bramy Segmentowe. Bramy Szybkobieżne. Systemy przeładunkowe. Odbojnice Przemysłowe

Minimum 6 powodów, dla których warto posiadać Nasze Bramy !

2016-07-28

Minimum 6 powodów, dla których warto posiadać Nasze Bramy :

1. Oszczędność miejsca - oznacza, iż mogą Państwo zatrzymać samochód bezpośrednio przed bramą, po czym otworzyć bramę i wjechać do garażu. Dzięki otwieraniu się bramy do góry pod sufit oszczędzają Państwo miejsce przed, jak i wewnątrz garażu.

2. Bezpieczeństwo - stosowane tzw. panele bezpieczne, które tworzą system ochronny przeciw przytrzaśnięciem palców w trakcie otwierania bądź zamykania bramy. Ponad to, dzięki doskonałemu wyważeniu ciężaru blatów bramy przez sprężyny, w obsłudze ręcznej bramy otwierają się lekko, sprawnie i bezpiecznie.

3. Docieplenie - dzięki panelom o grubości 4 cm. wypełnionych pianką poliuretanową oraz systemem uszczelnień uzyskujemy doskonałą izolację cieplną.

4. Komfort użytkowania - odpowiednio dobrane oraz wyważone sprężyny powodują, iż mogą Państwo wygodnie, lekko i bez większego wysiłku otworzyć lub zamknąć bramę. Dodatkowo otwieranie bramy za pomocą pilota gwarantuje wygodną obsługę bramy w każdych warunkach. Natomiast dla wymagających Klientów polecamy drzwi przejściowe w skrzydle, które pozwalają na dostanie się do garażu bez konieczności otwierania całej bramy.

5. Pełna personalizacja - oznacza, iż to Państwo decydują o charakterze bramy. Bogata kolorystyka, atrakcyjne okleiny drewnopodobne, rodzaje struktur, tłoczeń oraz przeszkleń pozwalają na nadanie indywidualnego wyglądu bramy. Jeżeli są Państwo niezdecydowani, służymy pomocą w postaci wizyty na budowie w celu prezentacji próbek paneli, jak i doboru odpowiednich cech. Pragniemy również przypomnieć, że wykonujemy bramy pod dowolny wymiar wg. Państwa zamówienia, bądź są dopasowywane do istniejącego otworu/konstrukcji.

6. Termin realizacji - naszym priorytetem jest Klient. Dlatego też oferujemy sprawną oraz kompleksową obsługę począwszy od szybkiej wyceny, czytelnej oferty, rozmów, pomiarów, jak i dostawy z montażem. Ponad to, oferujemy okresowe przeglądy gwarancyjne oraz po gwarancyjną opiekę nad Klientem.

Zapraszamy do kontaktu.

www.staszynska.pl; biuro@staszynska.pl
Tel.: 74/ 660-63-19 ; Tel. Kom.: 535-928-334 ; 793-796-209
Pomiary. Doradztwo. Transport. Montaż. Serwis. Przegląd. Automatyka.
Bramy Segmentowe. Bramy Szybkobieżne. Systemy przeładunkowe. Odbojnice Przemysłowe