Opinie Diant-Pol Polska Ogrodnictwo Produkcyjne Anna Kwiecień, Dariusz Kwiecień

Dagmara Majkowska

, więcej niż 6 miesięcy temu

Zaopatruję mojhą kwiaciarnię w kwiaty od kilku producentów, a firma Diant Pol ma moim zdaniem najlepszy wybór, który bardzo satysfakjcjonuje nie tylko mnie, ale przede wszystkim moich klientów. Na moment obecny kwiaty od nich są najbardziej pożądane.

Olga Sobczak

, więcej niż 6 miesięcy temu

Z tą firmą współpracuję od niedawna, ale z jakości dostarczanych roślin jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza, że są dobrze zapakowane i maja duży zbyt, a klientą się akurat te produkty podobają. Polecam!

Michalina Lenart

, więcej niż 6 miesięcy temu

Nie mogę się nachwalić firmy Diant _ pol od której biorę kwiaty. Ostatnia partia chryzantem podczas swięta zmarłych rozeszły się jak świeże bułeczki. Znają się świetnie na produkcji kwiatów.

Marzena Olejnik

, więcej niż 6 miesięcy temu

Bardzo jestem zadowolona z wysokich usług tej firmy. Współpraca bardzo dobra i jaknajbardziej owocna dla obu stron. Mają świetne kwiaty, które dobrze się sprzedają w mojej kwiaciarni. Bardzo dobra firma!

Martyna Chmielewska

, więcej niż 6 miesięcy temu

Bardzo często zaopatruję się u nich w kwiaty, a teraz będę musiała zmówić dużą partię chryzantem, bo w zeszłym roku sprzedawały się doskonale. Firma stawia na jakość, a nie ilość!